Počet návštev:

250917

ONLINE PODPORA - CHAT

KLIKNITE PRE NÁVRAT NA VÝBER KOMPONENTOV

Funkcia online podpory - chatu umožní navštevníkovi vašej web stránky priamo s vami komunikovať - chatovať (napr. ihneď získať doplňujúce  informácie  k službe a jej bližší popis) a to všetko online pohodlne priamo cez vašu web stránku.

Ako to funguje:

Užívateľ príde na vašu web stránku a v dolnom rohu stránky zbadá notifikáciu, že v prípade otázok vám môže rovno napísať a ihneď dostane odpoveď.

joomla-online-chat

 

V prípade otázky len klikne na ikonu online podpory a napíše otázku.

joomla-online-chat

 

Vám príde notifikácia a aj samotná otázka do vášho IM (Instatnt Messaging) klienta, ktorý máte spustený na vašom počítači pripojenom k internetu (odporúčam IM klienta - bezplatný Google Talk) a tým sa začne online rozhovor - chat s užívateľom. V prvotnej notifikácii - žiadosti o chat uvidíte, ktorú stránku si práve prezerá váš užívateľ, z ktorého je mesta, jeho IP adresu. Taktiež vás notifikuje v priebehu chatu, ktoré stránky si práve užívateľ preklikáva.

joomla-online-chat

joomla-online-chat

 

V prípade, že momentálne nie ste pri počítači alebo ho máte vypnutý sa užívateľovi o tom zobrazí notifikácia.

joomla-online-chat

 

Ale v takomto prípade vám môže zanechať správu, ktorá vám bude doručená na e-mail a vy tak môžete neskôr kontaktovať užívateľa s odpoveďou.

joomla-online-chat

 

Kontakt prostredníctvom služby SKYPE

Alternatívou k vyššie spomínanej funkcii je, že vám návštevník bude môcť napísať cez službu SKYPE ak uvidí, že ste on-line. Stačí ak má bezplatnú službu SKYPE nainštalovanú aj on a klikne na tlačidlo umiestnené viditeľne na vašej web stránke a tým vám odošle správu, začne chat.

joomla-online-chat-skype

KLIKNITE PRE NÁVRAT NA VÝBER KOMPONENTOV